ART / Etchings etc / Akvarell+kopparstick 9344396
nr 934 4396
Akvarell+kopparstick
3 pcs, 19th century,
3 st, 1800-tal
1000
SEK 1400
Monday January 12 2015
at 18:21:15
600 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion